VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Integracja europejska: doświadczenia historyczne i polityczne. Edycja VI: Aktywność polityczna i społeczna młodzieży”,

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Integracja europejska: doświadczenia historyczne i polityczne.

Edycja VI: Aktywność polityczna i społeczna młodzieży”,

która odbędzie się w dniach 26-27 maja 2021 roku, w trybie online.

Konferencja „Integracja europejska: doświadczenia historyczne i polityczne” jest cyklicznie organizowanym wydarzeniem przeznaczonym głównie dla młodych naukowców –

studentów studiów pierwszego oraz drugiego stopnia. Dla studentów Uniwersytetu Pedagogicznego uczestnictwo w konferencji jest darmowe.

Tegoroczna konferencja jest wyjątkowa z tego względu, że mamy przyjemność współpracować z trzema ukraińskimi uniwersytetami – z Niżyńskim Uniwersytetem Państwowym im. M. Gogoli, Kijowskim Uniwersytetem im. B. Hrinczenki, Użhorodzkim Uniwersytetem Narodowym – oraz z kazachstańskim Uniwersytetem w Aktobe im. S. Baisheva.

Organizowana konferencja ma na celu zdiagnozowanie i opis współczesnych wyzwań, problemów, napięć, jakie występują wśród młodych mieszkańców Polski, Kazachstanu i Ukrainy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 maja 2021 roku.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem:  shorturl.at/diyIX

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz kontakt do organizatorów znajdują się na plakacie, w linku poniżej.
[Integracja-Europejska-Edycja VI]

Kwiecień 2021