Przejdź do treści

UPoluj Kulturę #włączsiebie

UPoluj Kulturę #włączsiebie

UPoluj Kulturę! #włączsiebie

UPolujKulturę! to trzecia edycja cyklicznego przedsięwzięcia, realizowanego przez studentów INoI Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, poruszającego co roku inny, aktualny problem społeczny.

30-go marca br. rozpoczął się projekt UPoluj Kulturę! #włączsiebie, który ma na celu zwiększenie poziomu wiedzy i uwrażliwienia społeczeństwa na problem samotności tak powszechny w dzisiejszych czasach oraz próba aktywizacji osób dotkniętych samotnością.

„Włącz siebie” to apel nie tylko do osób, które odczuwają samotność ale również do tych, którzy, tak jak my chcą pomóc osobom samotnym. Pomagając innym, „włączając siebie” odcinamy samotności drugiej osoby, i własną.

Właśnie dlatego powstał cykl edukacyjny „o samotności we współczesności”, który zwraca uwagę na to, że samotność może być źródłem wielu problemów. Dodatkowo, proponujemy starannie dobraną literaturę, w której ten trudny i coraz bardziej powszechny problem został poruszony.

Nasz zespół projektowy nieustannie pracuje nad wyjątkowymi działaniami, które będą nie tylko inspirujące ale też motywujące do działania. Walczymy z samotnością organizując live’y i podcasty, webinar konkursy, Game Weeks, akcje takie jak “list w butelce”, broszurę informacyjną, webinaria, a nawet przygotowujemy e-lekcje i e-booka! Zwieńczeniem naszych działań będzie koncert wyjątkowej artystki.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w wydarzeniach oraz śledzenia
wpisów na Facebooku i Instagramie!

Aktualności

Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31