Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w kursach zdalnych oferowanych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pn.  „Chcieć to MOOC- Rozszerzenie oferty edukacyjnej UP w zakresie zdalnego kształcenia”.

Celem projektu jest rozwój oferty Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie realizacji tzw. trzeciej misji Uczelni poprzez zaangażowanie kadry dydaktycznej w stworzenie i realizację kursów edukacyjnych w formie e-learningu dla 480 studentów/ek I lub II stopnia studiów stacjonarnych do końca września 2021 r.

Projekt zakłada opracowanie i realizację czterech kursów zdalnych:

• Warsztaty gatunków dziennikarskich (prowadzący: Prof. Krzysztof Gurba) dowiedz się więcej
  • Zastosowanie nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych do nauczania (prowadzący: Prof.  Małgorzata Nodzyńska, dr Paweł Cieśla) dowiedz się więcej
  • Komunikacja i mediacja dydaktyczna (prowadzący: Prof.  Małgorzata Nodzyńska, dr Paweł Cieśla) dowiedz się więcej
  • Literatura a nowe media (prowadząca: Prof. Anna Ślósarz) dowiedz się więcej

Kursy będą udostępnione bezpłatnie na platformie opartej na spolszczonej platformie Open EDX. Realizacja kursów w projekcie prowadzi do uzyskania, co najmniej dwóch spośród następujących kompetencji odpowiadających potrzebom społeczno-gospodarczym: językowych, informatycznych, analitycznych, w tym umiejętności rozwiązywania problemów, komunikacyjnych.

Dokumenty rekrutacyjne

Więcej informacji o projekcie