Przejdź do treści

Rekrutacja

 

                                 

 

Masz otwarty umysł, interesujesz się otaczającym Cię światem? Chcesz poznać mechanizmy, które rządzą polityką, społeczeństwem czy administracją? Myślisz o zaangażowaniu w działalność społeczną lub polityczną? Chcesz być kimś więcej niż tylko biernym obserwatorem życia publicznego? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę przydatną na rynku pracy, np. w administracji publicznej? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK –  czekamy właśnie na Ciebie!

 

Instytut Nauk o Polityce i Administracji to dynamiczna jednostka akademicka, nastawiona zarówno na potrzeby studenta, zapotrzebowanie rynku pracy, jak i rozwój naukowo-badawczy kadry. Studiując u nas nabywasz wiedzę z zakresu nauk o polityce i administracji, a zajęcia prowadzone są przez kompetentną i przyjazną kadrę. Znajdziesz tu politologów, badaczy stosunków międzynarodowych (m.in. Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji), jak też specjalistów z zakresu administracji publicznej. Na zajęciach zdobędziesz wiedzę, która poszerzy Twoje horyzonty, rozwinie zainteresowania, ale pomoże też znaleźć atrakcyjną pracę.

 

Jeżeli szukasz czegoś więcej, w Instytucie prężnie działają koła naukowe studentów, oferujące możliwość pogłębienia wiedzy, czy realizacji własnych zainteresowań badawczych. Studiując u nas masz szansę na interesujące praktyki, spotkanie ciekawych ludzi czy wyjazdy zagraniczne w ramach programu ERASMUS+ czy działalności koła naukowego. Sama uczelnia pozwala na realizacją Twoich zainteresowań – począwszy od muzyki, skończywszy na sporcie. A wszystko to dzieje się w Krakowie – mieście z tradycjami uniwersyteckimi sięgającymi XIV wieku, szczycącym się niepowtarzalną ofertą kulturalną. W końcu to Kraków.

Naszą ofertę wybrały tysiące studentów, a nasi absolwenci odnajdują się na rynku pracy. Obecnie kształcimy około tysiąca studentów na kierunkach takich jak: politologia, stosunki międzynarodowe oraz administracja. Wszystkie kierunki realizowane są zarówno na studiach pierwszego stopnia (licencjackich), jak i drugiego stopnia (magisterskich), w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Ofertę dydaktyczną jednostki uzupełniają studia podyplomowe. A gdyby okazało się, że interesuje Cię kariera naukowa – zapraszamy do  Szkoły Doktorskiej UP.

Dołącz do nas, nie zmarnuj tej szansy. ZAPRASZAMY!

 

KIERUNKI: 

 

STUDIA ADMINISTRACJA

STUDIA STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE

STUDIA POLITOLOGIA

STUDIA MANAGER PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH

 

Informacje dla kandydatów: 

Warunki i tryb rekrutacji 

Harmonogram rekrutacji-2021-2022

 

Przejdź do rekrutacji

 

ZNAJDŹ (I POLUB) NAS NA FACEBOOKU – odnośnik do tego:  https://www.facebook.com/inpaup

KOŁO NAUKOWE – odnośnik do tego: https://www.facebook.com/knsip

Aktualności

maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031