Przejdź do treści

Opiekunowie roczników

[ZAKRES OBOWIĄZKÓW OPIEKUNA ROKU]

OPIEKUNOWIE ROCZNIKÓW W ROKU AKADEMICKIM 2021/2022:

studia stacjonarne studia niestacjonarne
ADMINISTRACJA I STOPNIA ADMINISTRACJA I STOPNIA
I ROK dr Beata Pawlica
beata.pawlica@up.krakow.pl 
I ROK mgr Paweł Ostachowski
pawel.ostachowski@up.krakow.pl
II ROK dr Karol Bieniek
karol.bieniek@up.krakow.pl
II ROK dr Dominik Jaśkowiec
dominik.jaskowiec@up.krakow.pl
III ROK dr Małgorzata Kmak
malgorzata.kmak@up.krakow.pl
III ROK dr Małgorzata Kmak
malgorzata.kmak@up.krakow.pl
ADMINISTRACJA II STOPNIA ADMINISTRACJA II STOPNIA
I ROK dr hab. Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska, prof. UP
malgorzata.winiarczyk-kossakowska@up.krakow.pl 
I ROK dr hab. Radosław Marzęcki, prof. UP
radoslaw.marzecki@up.krakow.pl
II ROK dr Beata Pawlica
beata.pawlica@up.krakow.pl
STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE I STOPNIA STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE I STOPNIA
I ROK dr Marek Simlat
marek.simlat@up.krakow.pl
I ROK dr Paweł Skorut
pawel.skorut@up.krakow.pl
II ROK dr Mateusz Kamionka
mateusz.kamionka@up.krakow.pl
II ROK dr Sabina Sanetra-Półgrabi
sabina.sanetra-polgrabi@up.krakow.pl
III ROK dr Przemysław Łukasik
przemyslaw.lukasik@up.krakow.pl
III ROK dr Barbara Węglarz
barbara.weglarz@up.krakow.pl
STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE II STOPNIA STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE II STOPNIA
I ROK dr hab. Joanna Bar, prof. UP
joanna.bar@up.krakow.pl
II ROK dr Agata Tasak (w semestrze letnim)
agata.tasak@up.krakow.pl
II ROK dr Marcin Poręba
marcin.poreba@up.krakow.pl
POLITOLOGIA I STOPNIA
II ROK dr Ewa Fogelzang-Adler
ewa.fogelzang-adler@up.krakow.pl
III ROK dr Edyta Chrobaczyńska-Plucińska
edyta.chrobaczynska-plucinska@up.krakow.pl
POLITOLOGIA II STOPNIA
II ROK dr hab. Stanisław Kilian, prof. UP
stanislaw.kilian@up.krakow.pl

 

Aktualności

maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031